Bilety – Moskwa

Planowanie urlopu w Moskwie należy zacząć od rezerwacji lotu. Warto poznać podstawowe zasady, jakimi rządzi się system sprzedaży biletów. Należy być świadomym, że podczas wcześniejszego wyboru terminu podróży podejmujemy także decyzję o wygodzie oraz czasie jaki przyjdzie nam spędzić w samolocie, a są one nie mniej ważne niż sama cena.

Widok z lotu, Moskwa, Rosja, bilety Moskwa

Widok z lotu, Moskwa, Rosja / fot. Texmon@wikimedia

Najtaniej i najdrożej

Najpierw warto zastanowić się kiedy można polecieć do rosyjskiej stolicy najtaniej. Bilety do Moskwy są najtańsze w końcówce sezonu oraz tuż po nim (od września do listopada). Związane jest to z nastaniem jesieni, w czasie której miasto nie jest zbyt atrakcyjne dla odwiedzających.
Wiadomo już, kiedy można polecieć do rosyjskiej stolicy najtaniej, warto również wiedzieć kiedy taka podróż jest najbardziej kosztowna. W szczycie sezonu przypadającym na sierpień, bilety do Moskwy są ponad dwukrotnie droższe niż poza sezonem.

Kiedy kupić bilety?

Najkrócej mówiąc: im szybciej tym lepiej. Niezwykle ważne jest zaplanowanie podróży oraz odpowiednio wczesna rezerwacja biletu. Kupując na ostatnią chwilę należy liczyć się ze znacznym wzrostem kosztów, ponieważ zawsze im bliżej daty wylotu, tym cena jest wyższa. Najlepiej dokonywać rezerwacji z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem. Warto mieć to na uwadze, gdyż dzięki temu można kupić bilet w cenie nie przekraczającej tysiąca złotych.

Promocje

Otwartym pozostaje pytanie czy warto czekać na promocje na bilety. Moskwa dzięki posiadaniu trzech głównych lotnisk obsługuje bardzo wiele lotów międzynarodowych. Niestety wśród nich nie ma żadnego bezpośredniego lotu tanimi liniami lotniczymi z Polski. Przewoźnicy regularni także kuszą klientów promocyjnymi ofertami, jednak nie pojawiają się one zbyt często.

Gdzie kupić bilety?

Jest wiele sposobów zakupu biletów. Niezwykle cenny czas można zaoszczędzić przez rezerwację biletów online i poświęcić go na bliższe poznanie Rosji, a nie na oczekiwanie w kolejce po wymarzone bilety. Moskwa warta jest dokładnego przygotowania podróży. Jeśli jednak preferujesz bardziej osobisty kontakt, odwiedź jedno z biur Blue Sky Travel w Poznaniu lub Warszawie. Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów 801 000 301 (koszt 0,37 zł/min. +VAT) lub +48 616 262 022 (dla połączeń z zagranicy oraz z telefonów komórkowych) aby uzyskać fachowe porady konsultantów. Zajrzyj także na internetową Blue Sky Travel oraz sprawdź profil na Facebooku.

Koniecznie dowiedz się więcej o przelotach do Moskwy.

One thought on “Bilety – Moskwa

  1. Pingback: Przeloty do Moskwy | Loty do Moskwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>